DÁRKOVÝ POUKAZ

Poukaz opravňuje jeho držitele k jednomu vstupu na jednu dráhu. Cena je jednotná pro všechny věkové kategorie. Zlevněné dárkové poukazy pro děti, studenty nebo rodiny nevydáváme.

Cena dárkového poukazu je 250 Kč.

DISTRIBUČNÍ DRUHY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Elektronické: Vytisknete si sami doma.

Tištěné: Lze zakoupit pouze osobně v lanovém parku

ZPŮSOBY NÁKUPU DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Osobní nákup v lanovém parku: Osobní nákup v lanovém parku:

Objednání e-mailem info@lanovypark.cz: Kdykoliv během roku, platba převodem

VYUŽITÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Dárkový poukaz předložíte při platbě před programem místo peněz. Platbu dárkovým poukazem ani jeho číslo nemusíte hlásit předem při objednávání.

Pokud není uvedeno jinak, opravňuje jeden dárkový poukaz jednu osobu k jednomu vstupu na jednu dráhu.

Pokud není na dárkovém poukazu uvedeno jinak, jsou dárkové poukazy univerzální. Lze je použít pro dospělé i pro děti, na ŽLUTÉ, nebo ČERVENÉ dráze. Dráhu si vybíráte až na místě. Pokud je na voucheru uvedeno omezení, nelze ho využít za jiných podmínek.

Dárkové poukazy lze využít pouze po dobu jejich platnosti a to v řádné otevírací době. Ve výjimečných případech v náhradním termínu, který Vám sami nabídneme.

Dárkové poukazy nelze využít mimo řádnou otevírací dobu.

Doporučujeme se na program předem OBJEDNAT na našich stránkách. S koncem platnosti dárkových poukazů nemusí zbýt volná kapacita parku a hrozí, že Vaše dárkové poukazy propadnou. Pokud máte rezervaci, jsme také schopni Vás kontaktovat v případě mimořádného uzavření parku (především z důvodu špatného počasí). Bez rezervace riskujete zbytečnou cestu.

Před objednáním si pozorně prostudujte PRAVIDLA VSTUPU, předejdete tak případným nedorozuměním.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.