O LANOVÉM PARKU

Lanový park Hostivař se nachází v Praze v hostivařském lesoparku v těsné blízkosti vodní nádrže Hostivař. Jde o jediný lanový park (lanové centrum na stromech) v Praze.

Nabízíme vám netradiční zábavu, při které budete překonávat lanové překážky vybudované na kmenech vzrostlých borovic. Během překonávání dráhy vyzkoušíte své dovednosti, podíváte se na zem z ptačí perspektivy a užijete si neobvyklý pohyb na závěsných lanových mostech.

K dispozici jsou vám dvě dráhy vysokých lanových překážek. ŽLUTÁ dráha, která je vhodná pro začínající i pokročilé lezce a ČERVENÁ dráha, vybudovaná jako opravdu těžká, umístěná cca dvanáct metrů nad zemí.

BEZPEČNOST

Vaše bezpečí je pro nás prioritou číslo jedna. Před vstupem na kteroukoliv vysokou lanovou dráhu vám uděláme bezpečnostní instruktáž a naučíme Vás vše nezbytné pro to, abyste si každou překážku bez obav užili.

Naši instruktoři jsou po celou dobu přítomni, a ze země dohlíží a pomáhají vám zvládnout těžší překážky, popř. okamžitě zasáhnou v případě jakéhokoliv problému.

Abychom vám zaručili zážitek bez zbytečných rizik, vždy trváme na dodržování pravidel, které zajišťují maximální bezpečnost pro všechny naše návštěvníky. Věnujte pozornost přečtení pravidel, ideálně již před návštěvou lanového parku. Vyhnete se tak komplikacím na místě. V případě dotazů se na nás můžete obrátit kdykoliv e-mailem, nebo v otevírací době telefonicky.

jEDINÝ LANOVÝ PARK V PRAZE

S LEZECKÝMI DRÁHAMI V KORUNÁCH STROMŮ

ZÁZEMÍ LANOVÉHO CENTRA

Vážíme si lesa, který nás obklopuje a vybudovali jsme k přírodě šetrné zázemí poskytující našim návštěvníkům veškerý potřebný komfort. Najdete u nás šatny s převlékárnou a uzamykatelnou schránku pro bezpečné uložení vašich věcí.

CO S SEBOU?

Oblečení – pohodlné sportovní oblečení odpovídající počasí. Na ČERVENOU dráhu doporučujeme vzít si dlouhé kalhoty, u nejtěžších překážek se budou hodit.
Boty – v nevyhovující obuvi (sandály, žabky, …) nebudete na vysoké dráhy vpuštěni. Ideální jsou sportovní tenisky nebo obuv s pevnou patou a špičkou.
Lezecké vybavení – veškeré vybavení vám poskytneme na místě. Pokud máte citlivější ruce, vezměte si lehké rukavice, třeba na kolo nebo do posilovny.